Hakkımızda

Elektrik Panellerinde Çözüm Ortağınız.


M ERT PANO Mert Elektrik Mühendislik Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ. bünyesinde de uzun yıllar çalışmış,birçok projeye başarı ile imza atmış personelin tekrar birararaya gelmesi ile 2006 nın başlarında kurulmuştur. Dolayısıyla kuruluş tarihi pek eski olmasa da yeterli deneyim,bilgi birikimi ve iş yapabilme kapasitesine sahiptir. Kuruluş amacı elektrik panelleri montajında hızlı,güvenli,kaliteli çözümler sağlayarak müşteri taleplerini karşılamaktır.

Hizmetlerimiz

2006 Yılında kurulan firmamız pano imalatında aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir.

* AG Panoları
* Dağıtım Panoları
* Motor Kontrol Panoları
* Endüstriyel Otomasyon PLC Panoları
* Hvac Otomasyon Panoları
* PLC Panoları
* PLC Kontrollü Makine Panoları
* Kazan ve Brülör Panoları
* Aydınlatma Panoları
* Sayaç Panoları

Tüm bu saydığımız alanlarda;
Yüksek standartlarda, Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışında, Hizmet,İlişkilerde sürekliliği hedefleyerek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, faaliyetlerini sürdürmektedir.

Güvenilir temellere oturtulmuş uluslararası operasyonları
olan ve Türkiye'nin en büyük Pano firması olmak.
Değerlerimiz ve ideallerimiz doğrultusunda, tüketiciye yüksek kaliteli ve güvenilir ürünleri uygun fiyata sunmak.
Kadromuzda uzun yıllar sektörde yer almış, kaliteli imalatı ilke edinen tecrübeli ve uzman personellerimizle çalışmaktayız.
»İşi Hatasız Ve Süratli Yaparak Mükemmele Ulaşmak Ve Müşteri Beklentilerini İlk
Seferinde Ve Her Seferinde Aşmak,
» Sürekli Gelişmeyi ve ilerlemeyi Sağlamak, Tüm Çalışanlarının Her Seviyede Kaliteye
Katılımını Sağlamak; » 1SO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, Şartlarını Uygulamak Ve Sistemleri Sürekli Olarak İyileştirmek Ve Geliştirmek, » Müşteri Memnuniyetine Önem Ve Öncelik Vermek Ve Müşteri Beklentilerinin Üzerine Çıkmak İçin Çalışmak, » Kalite Düzeyini Yükseltmek, Maliyetleri Düşürmek Ve Karlılığın Arttırılmasını Sağlayacak Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Etmek Ve Uygulamak;


Müşteriyi, planlanacak bütün faaliyetlerin merkezine koyma stratejimize bağlı olarak proje imalatının yapıldığı dönem de veya sonrasında maliyet gözetmeksizin müşteri taleplerini göz önünde tutmaktayız. Bu yolla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak ,çalışmalarımızın devamlılık kazanacağını düşünmekteyiz.
Şirketimiz; müşterileri, çalışanları ve diğer kuruluşlar ile olan ilişkilerinde dürüstlük ilkesine bağlıdır. Müşterilerimizle ilişkilerimiz karşılıklı güvene dayanır, açık ve anlaşılırdır.Doğru bilgi vermenin, müşteri hizmetlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmenin güvenilirliğin temeli olduğu şirketimizce benimsenmiştir.
Günümüzde sürekli gelişim ve değişim, bireysel ve kurumsal başarıda olmazsa olmaz, vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Şirketimiz gerek kişisel, gerekse kurumsal olarak yenilikleri takip ederek,hızlı bir şekil de ayak uydurmaya çalışmaktadır.Bunun bireysel ve kurumsal başarının en önemli öğesi olduğunu düşünmekteyiz.